WEBSMS (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Message
oc: Messatge

en: Password
oc: Senhal

en: Send
oc: Mandar

en: Send message
oc: Envia lo messatge
