WEBSMS (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Message
pl: Wiadomość

en: Password
pl: Hasło

en: Message text
pl: Tekst wiadomości

en: Send
pl: Wyślij

en: Send message
pl: Wyślij wiadomość

en: Telephone number
pl: Numer telefonu
