WEBSMS (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Message
ro: Mesaj

en: Password
ro: Parolă

en: Message text
ro: Mesaj text

en: Send
ro: Trimite

en: Send message
ro: Trimiteți mesaj

en: Telephone number
ro: Număr de telefon
