WEBSMS (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Message
ru: Сообщение

en: Password
ru: Пароль

en: Message text
ru: Текст сообщения

en: Send
ru: Отправить

en: Send message
ru: Отправить сообщение

en: Telephone number
ru: Номер телефона
