WEBSMS (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Message
sk: Správa

en: Password
sk: Heslo

en: Message text
sk: Text správy

en: Send
sk: Odoslať

en: Send message
sk: Poslať správu
