WEBSMS (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Message
sl: Sporočilo

en: Password
sl: Geslo

en: Send
sl: Pošlji

en: Send message
sl: Pošlji sporočilo
