WEBSMS (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Message
th: ข้อความ

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Send
th: ส่ง

en: Send message
th: ส่งข้อความ
