WEBSMS (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Message
tr: İleti

en: Password
tr: Parola

en: Message text
tr: İleti metni

en: Send
tr: Gönder

en: Send message
tr: İletiyi gönder

en: Telephone number
tr: Telefon numarası
