WEBSMS (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Message
uk: Повідомлення

en: Password
uk: Пароль

en: Message text
uk: Текст повідомлення

en: Send
uk: Надіслати

en: Send message
uk: Надіслати повідомлення

en: Telephone number
uk: Телефонний номер

en: Message sent
uk: Повідомлення відправлено
