WEBSMS (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Message
vi: Thông điệp

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Send
vi: Gửi

en: Send message
vi: Gửi thông điệp
