SMSAPI (1.0.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Message
cs: Zpráva

en: Label
cs: Popisek

en: Sender
cs: Odesílatel

en: Recipient
cs: Příjemce

en: Tokens
cs: Tokeny

en: Message:
cs: Zpráva:

en: Machine name
cs: Strojový název

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

en: Email:
cs: E-mail_
