SMSAPI (1.0.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Description
eo: Priskribo

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Recipient
eo: Ricevonto

en: Message:
eo: Mesaĝo:
