SMSAPI (1.0.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Message
fi: Viesti

en: Label
fi: Tunnus

en: Recipient
fi: Vastaanottaja

en: Tokens
fi: Merkit

en: Message:
fi: Viesti:

en: Templates
fi: Mallinteet

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Username:
fi: Käyttäjänimi:

en: Email:
fi: Sähköpostiosoite:
