SMSAPI (1.0.0) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Sender
fr: Expéditeur

en: Recipient
fr: Destinataire

en: Send SMS
fr: Envoyer un SMS

en: Tokens
fr: Jetons (tokens)

en: Message:
fr: Message :

en: Account type
fr: Type de compte

en: Templates
fr: Modèles

en: Machine name
fr: Nom système

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Username:
fr: Nom d'utilisateur :

en: Email:
fr: Courriel :

en: The recipient of the message.
fr: Le destinataire du message.
