SMSAPI (1.0.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Message
gl: Mensaxe

en: Label
gl: Etiqueta

en: Recipient
gl: Recipiente

en: Tokens
gl: Comodines

en: Message:
gl: Mensaxe:

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Username:
gl: nome de usuario

en: Email:
gl: Correo electrónico:
