SMSAPI (1.0.0) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Message
hu: Üzenet

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Sender
hu: Feladó

en: Recipient
hu: Címzett

en: Tokens
hu: Vezérjelek

en: Message:
hu: Üzenet:

en: Templates
hu: Sablonok

en: points
hu: pontok

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Username:
hu: Felhasználónév:

en: Phone:
hu: Telefon:

en: The recipient of the message.
hu: Az üzenet címzettje.
