SMSAPI (1.0.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Message
id: Pesan

en: Recipient
id: Penerima

en: Tokens
id: Token

en: Message:
id: Pesan:

en: Templates
id: Templat

en: Machine name
id: Nama mesin

en: - Select -
id: - Pilih -
