SMSAPI (1.0.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Message
is: Skilaboð

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Sender
is: Sendandi

en: Recipient
is: Viðtakandi

en: Message:
is: Skilaboð:

en: - Select -
is: - Velja -

en: Email:
is: Netfang:

en: Phone:
is: Sími:
