SMSAPI (1.0.0) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Message
ja: メッセージ

en: Label
ja: ラベル

en: Sender
ja: 送信者

en: Recipient
ja: 受信者

en: Tokens
ja: トークン

en: Message:
ja: メッセージ:

en: Templates
ja: テンプレート

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Username:
ja: ユーザー名:

en: Email:
ja: Ｅメール:
