SMSAPI (1.0.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Message
mr: संदेश

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Sender
mr: पाठवणारा

en: Message:
mr: संदेश:
