SMSAPI (1.0.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Message
nl: Bericht

en: Sender
nl: Afzender

en: Recipient
nl: Ontvanger

en: Send SMS
nl: SMS versturen

en: Message:
nl: Bericht:

en: Account type
nl: Account-type

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Email:
nl: E-mail:
