SMSAPI (1.0.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Message
ro: Mesaj

en: Label
ro: Etichetă

en: Sender
ro: Expeditor

en: Recipient
ro: Destinatar

en: Message:
ro: Mesaj:

en: Templates
ro: Şabloane

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: - Select -
ro: -Selectați-
