SMSAPI (1.0.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Message
sk: Správa

en: Label
sk: Označenie

en: Sender
sk: Odosielateľ

en: Recipient
sk: Príjemca

en: Send SMS
sk: Poslať SMS

en: Tokens
sk: Tokeny

en: Message:
sk: Správa:

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Username:
sk: Používateľské meno:
