SMSAPI (1.1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Description
az: İzahat

en: Message
az: Mesaj

en: ID
az: İD

en: Recipient
az: Alıcı

en: Machine name
az: Maşın adı

en: - Select -
az: - Seçin -
