SMSAPI (1.1.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: Message
be: Паведамленне

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Recipient
be: Адрасат

en: Message:
be: Паведамленне:

en: Machine name
be: Машынная назва

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Email:
be: E-mail:
