SMSAPI (1.1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Description
bg: Описание

en: Message
bg: Съобщение

en: Label
bg: Заглавие

en: Recipient
bg: Получател

en: Message:
bg: Съобщение:
