SMSAPI (1.1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: Message
bn: বার্তা

en: Message:
bn: বার্তা:

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: Email:
bn: ইমেইল:
