SMSAPI (1.1.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Message
el: Μήνυμα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Sender
el: Αποστολέας

en: Recipient
el: Παραλήπτης

en: Tokens
el: Σύμβολα (tokens) αντικατάστασης

en: Message:
el: Μήνυμα:

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -
