SMSAPI (1.1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Message
he: הודעה

en: Label
he: תווית

en: Sender
he: שולח

en: Recipient
he: נמען

en: Message:
he: הודעה:

en: Machine name
he: שם מכונה

en: - Select -
he: - בחירה -
