SMSAPI (1.1.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Message
lt: Žinutė

en: Label
lt: Etiketė

en: Sender
lt: Siuntėjas

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: Message:
lt: Žinutė:

en: Templates
lt: Šablonai

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Username:
lt: Nario vardas:

en: Email:
lt: El. paštas:

en: The recipient of the message.
lt: Žinutės gavėjas.
