SMSAPI (1.1.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Message
oc: Messatge

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Recipient
oc: Destinatari

en: Tokens
oc: Getons (tokens)

en: Message:
oc: Messatge  :

en: Account type
oc: Tipe de compte

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Email:
oc: Corrièr electronic :
