SMSAPI (1.1.0) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Message
ru: Сообщение

en: Label
ru: Метка

en: Sender
ru: Отправитель

en: Recipient
ru: Получатель

en: Send SMS
ru: Отправить SMS

en: Tokens
ru: Токены

en: Message:
ru: Сообщение:

en: Account type
ru: Тип учётной записи

en: Templates
ru: Шаблоны

en: points
ru: баллы

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Username:
ru: Имя пользователя:

en: Phone:
ru: Телефон:
