SMSAPI (1.1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Message
ta: செய்தி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Recipient
ta: பெறுநர்

en: Message:
ta: தகவல்:

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: Email:
ta: மின்னஞ்சல்:
