SMSAPI (1.2.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Message
ar: الرسالة

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Recipient
ar: المتسلم

en: Message:
ar: الرسالة:

en: Templates
ar: القوالب

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Username:
ar: اسم المستخدم:

en: Email:
ar: البريد الإلكتروني:
