SMSAPI (1.2.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Message
ca: Missatge

en: Label
ca: Etiqueta

en: Sender
ca: Remitent

en: Recipient
ca: Destinatari

en: Tokens
ca: Comodins

en: Message:
ca: Missatge:

en: Templates
ca: Plantilles

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Email:
ca: Correu electrònic:
