SMSAPI (1.2.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Message
et: Teade

en: Label
et: Nimetus

en: Sender
et: Saatja

en: Recipient
et: Adressaat

en: Send SMS
et: Saada SMS

en: Tokens
et: Märgised

en: Message:
et: Sisu:

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: - Select -
et: - Vali -

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: Email:
et: E-post:
