SMSAPI (1.2.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Recipient
hy: Ստացող

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
