SMSAPI (1.2.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Message
km: សារ

en: Label
km: ស្លាក

en: Recipient
km: អ្នកទទួល

en: Message:
km: សារ ៖

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Email:
km: អ៊ីមែល ៖
