SMSAPI (1.2.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Sender
kn: ಕಳುಹಿಸಿದವರು

en: Message:
kn: ಸಂದೇಶ:

en: Templates
kn: ಮಾದರಿಗಳು

en: points
kn: ಪಾಯಿಂಟುಗಳು

en: Username:
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು:

en: Email:
kn: ಇಮೇಲ್:
