SMSAPI (1.2.0) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Message
uk: Повідомлення

en: Label
uk: Мітка

en: Sender
uk: Відправник

en: Recipient
uk: Отримувач

en: Send SMS
uk: Надіслати SMS

en: Tokens
uk: Замінники

en: Message:
uk: Повідомлення:

en: Account type
uk: Тип облікового запису

en: Templates
uk: Шаблони

en: points
uk: пункти

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Username:
uk: Ім'я користувача:

en: Email:
uk: Електронна пошта:

en: Phone:
uk: Телефон:

en: Message sent
uk: Повідомлення відправлено
