SMSC (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Message
az: Mesaj

en: Default
az: Susmaya görə

en: Send message
az: Mesaj göndər

en: About
az: Haqqında

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Status message
az: Status mesajı
