SMSC (8.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Message
bn: বার্তা

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Error message
bn: ত্রুটি সম্পর্কিত বার্তা

en: Warning message
bn: সতর্কীকরণ বার্তা
