SMSC (8.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Default
de: Standard

en: Default settings
de: Standardeinstellungen

en: Send message
de: Nachricht senden

en: Authorization
de: Autorisierung

en: About
de: Über

en: Error message
de: Fehlermeldung

en: Send Message
de: Nachricht versenden

en: Message body
de: Nachrichtentext

en: Phones
de: Telefone

en: Warning message
de: Warnmeldung

en: Send messages
de: Nachrichten senden

en: Transliterate
de: Transliteration

en: Status message
de: Statusmeldung
