SMSC (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Message
et: Teade

en: Default
et: Vaikimisi

en: Default settings
et: Vaikimisi seaded

en: Send message
et: Saada teade

en: Authorization
et: Autoriseerimine

en: About
et: Programmist

en: Error message
et: Veateade

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Status message
et: Olekuteade
