SMSC (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն
