SMSC (8.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Message
ku: پەیام

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Send message
ku: ناردنی پەیام

en: About
ku: دەربارە

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: Warning message
ku: پەیامی ئاگاداری

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش
