SMSC (8.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Message
sl: Sporočilo

en: Default
sl: Privzeto

en: Send message
sl: Pošlji sporočilo

en: About
sl: O modulu

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo
