SMSC (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Message
sv: Meddelande

en: Default
sv: Förvald

en: Default settings
sv: Förvalda inställningar

en: Send message
sv: Skicka meddelande

en: Authorization
sv: Tillåtelse

en: About
sv: Om

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Send Message
sv: Skicka meddelande

en: Message body
sv: Meddelandets brödtext

en: Warning message
sv: Varningsmeddelande

en: Transliterate
sv: Omskriv

en: Status message
sv: Statusmeddelande
