SMSC (8.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Message
ar: الرسالة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Send message
ar: إرسال رسالة

en: About
ar: حول

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: Warning message
ar: رسالة التحذير

en: Status message
ar: رسالة الحالة
