SMSC (8.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Message
be: Паведамленне

en: Default
be: Прадвызначана

en: Send message
be: Адправіць паведамленне

en: About
be: Аб

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: Status message
be: Паведамленне пра статус
